Szkoła Podstawowa Nr 1 im. J. Korczaka w Działoszynie
Strona główna
Sport | Konkursy szkolne | Konkursy międzyszkolne | Język niemiecki | Najlepsi uczniowie 2011/2012 | Najlepsi uczniowie 2013/2014 | Język angielski | Analiza wyników nauczania | ANALIZA WYNIKÓW NAUCZANIA 2015/2016 | NAJLEPSI UCZNIOWIE 2016/2017 | ANALIZA WYNIKÓW NAUCZANIA 2016/2017 | SUKCESY SPORTOWE  - PŁYWANIE  |

Sukcesy Szkoły

Sport

                      SUKCESY SPORTOWE UCZNIÓW 
SZKOŁY  PODSTAWOWEJ NR 1 IM. J. KORCZAKA W DZIAŁOSZYNIE

                                                    W LATACH SZKOLNYCH OD 2002/2003 DO 2007/2008

           Uczniowie naszej szkoły bardzo chętnie uczestniczą w różnych zawodach sportowych zdobywając czołowe miejsca. Znaczna cześć gminnych zawodów organizowana jest na stadionie w Działoszynie, ale niektóre  odbywają się w szkołach. W naszej szkole od trzech lat  organizowane są  Zawody  Rozgrywek Szachowych, był zorganizowany  Turniej Tenisa Stołowego, oraz   Zawody Mini Piłki Ręcznej.
            Nasi zawodnicy , pomimo trudnych warunków lokalowych uczestniczą prawie we wszystkich   zawodach sportowych zorganizowanych na terenie gminy. W ostatnich latach uzyskaliśmy następujące wyniki sportowe:

  PIĄTKI PIŁKARSKIE CHŁOPCÓW

 Gminne Zawody Sportowe - miejsca   I, I, II, II

 Powiatowe Zawody Sportowe – miejsca I, II

 Rejonowe Zawody Sportowe - miejsce IV,

PIĄTKI PIŁKARSKIE DZIEWCZĄT

 Gminne Zawody Sportowe - miejsca   I, I ,II

 Powiatowe Zawody Sportowe – miejsce IV

CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY 

Drużyna chłopców

Gminne Zawody Sportowe - miejsca   II, I, II, I

 Powiatowe Zawody Sportowe – miejsca II, III

CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY 

Drużyna  dziewcząt 

Gminne Zawody Sportowe - miejsca   I, I

Powiatowe Zawody Sportowe – miejsce III,

BIEGI SZTAFETOWE

Gminne Zawody Sportowe - miejsca    I , III,

 Powiatowe Zawody Sportowe – miejsce I

 INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE

 Powiatowe Zawody Sportowe

Dziewczęta - miejsce II i IV

Chłopcy - miejsce   VI

Rejonowe Zawody Sportowe

Dziewczęta - miejsce VII i X

TURNIEJ PIŁKARSKI ZORGANIZOWANY PRZEZ SZKOŁĘ W TRĘBACZEWIE

Drużyna chłopców  - miejsca  I, II

Drużyna  dziewcząt – miejsce I

TURNIEJ PIŁKARSKI COCA – COLA CUP

II miejsce w eliminacjach wojewódzkich

Pierwsza i druga runda I miejsce,

Finał wojewódzki IX miejsce

TENIS STOŁOWY

Gminne Zawody Sportowe - miejsce I,

MINI PIŁKA SIATKOWA

Gminne Zawody Sportowe

Drużyna  chłopców –miejsce II, II

Drużyna dziewcząt – II, II

UNIHOKEJ

Gminne Zawody Sportowe - miejsce  I, III, I

SZACHY

Gminne Zawody Sportowe - miejsce    I ,I ,IV

 Powiatowe Zawody Sportowe – miejsce II, III

KOSZYKÓWKA

Gminne Zawody Sportowe - miejsce   II 

PIŁKA RĘCZNA

Gminne Zawody Sportowe

Drużyna  chłopców –miejsce  I
 

Drużyna dziewcząt – II                

 

 
 
 I   PÓŁROCZE  2008/2009

 

 

ZAWODY SPORTOWE

OSIĄGNIĘCIA
– miejsce / uczniowie

  • Indywidualne biegi przełajowe – powiatowe

I miejsce A. Łakomy VI a

  • Sztafetowe biegi przełajowe - gminne

II miejsce drużyna chłopców

  • Tenis stołowy - gminne

IV miejsce drużyna chłopców

  • Unihokej – gminne

IV miejsce drużyna dziewcząt

V miejsce drużyna chłopców

  • Piłka ręczna

I miejsce drużyna chłopców – gminne

III miejsce drużyna chłopców - powiatowe

  • Turniej tenisa stołowego

I miejsce  M. Mizera VI b

II miejsce K. Smorawski IV

III miejsce J. Jagieła V a

  • Międzyszkolny turniej szachowy

II miejsce : A. Szczerkowska , J. Jagieła , M. Mostowski , K. Sikora

  • Mikołajkowy Turniej Piki Nożnej - halowy

IV miejsce drużyna chłopców

  • I Listopadowy Turniej Piki Nożnej  – halowy

IV miejsce drużyna chłopców

 

 

 


II PÓŁROCZE  2008/2009

 

ZAWODY SPORTOWE

OSIĄGNIĘCIA
– miejsce / uczniowie

  • Czwórbój lekkoatletyczny
    - zawody gminne

II miejsce chłopcy

IV miejsce dziewczęta   

  • Zawody koszykówki
    - gminne

I miejsce – chłopcy

  • Zawody koszykówki
    - powiatowe

II miejsce – chłopcy

  • Piątki piłkarskie
    – zawody gminne

I miejsce – chłopcy

  • Piątki piłkarskie 
    – zawody powiatowe

II miejsce – chłopcy

  • Piłka siatkowa
    – zawody gminne

I miejsce – chłopcy,
IV miejsce dziewczęta

  • Piłka siatkowa
    – zawody powiatowe

II miejsce – chłopcy

  • Turniej Piłkarski Coca – Cola Cup 2009

I miejsce – eliminacje
II miejsce w Bełchatowie (rejonowe)

 

 

 

 

 ZAWODY SPORTOWE I PÓŁROCZE 2009/2010

 

 

ZAWODY SPORTOWE

OSIĄGNIĘCIA – miejsce / uczniowie

NAUCZYCIELE : organizatorzy

·        Gminne biegi przełajowe  chłopców

II miejsce

Anna Gosławska

·        Gminne zawody w unihokeju

II miejsce dziewcząt

Anna Gosławska

·        Mikołajkowe zawody pływackie

I miejsce – Marcin Szczepaniak

II miejsce –  Eliza Łakoma

III miejsce –  Aleksander Szymala

Anna Gosławska

 

 

 ZAWODY SPORTOWE II PÓŁROCZE 2009/2010

 

ZAWODY SPORTOWE

OSIĄGNIĘCIA – miejsce / uczniowie

NAUCZYCIELE : organizatorzy

 

Międzyszkolna Olimpiada Sportowa

IV miejsce drużynowo

Milena Rabenda, Aleksandra  Zakrzewska,    Marcin  Szczepaniak, Jakub Łyczko, Piotr Cieśla , Mariusz Owczarek

 

Anna Gosławska

Beata Różańska

 

Gminne zawody

– piłka koszykowa

I miejsce dziewcząt

 M. Bugajska, R. Weber, D. Leszczyk, Obalska,   S. Cieśla, J. Nowak, W. Ehrenfeucht  P. Jarząb,  O. Skibińska

III miejsce chłopcy

J. Jagieła, K Wasiak,  M. Kotyla, M. Kluczyński,  K. Mordalski

 

Anna Gosławska

Michalina  Ziarnik

Grzegorz  Warzycha

 

 

Piątki piłkarskie

I miejsce dziewcząt

M. Bugajska, R. Weber, D. Leszczyk, M. Nonckiewicz, S. Cieślak, J. Nowak, P. Jarząb

II miejsce chłopcy

P. Godszling, D.Młynarski, K. Mordalski,  J.  Jagieła,  M. Kotyla, J. Jagieła, R. Ciach,  K. Mordalski, D. Ciemięga

 

 

Anna  Gosławska

Michalina  Ziarnik

 

 

Lekkoatletyka

II miejsce chłopcy

P. Godszling, D.Młynarski, K. Mordalski, J. Jagieła, M. Kotyla, J. Jagieła, R. Ciach, K. Mordalski, D. Ciemięga

Dariusz Pawlik – mistrz rzutu piłką palnatową naszej szkoły 51 m.

Kacper Mordalski – mistrz gminny w biegu na 60 m. z czasem 7’,90’’

 

 

Anna Gosławska

Michalina Ziarnik

 

 

Piłka siatkowa

II miejsce dziewcząt 

M. Bugajska, O.Obalska, O. Skibińska,  O. Szczerkowska, W. Ehrenfeucht, S. Cieśla, J. Nowak, P. Jarząb

III miejsce chłopcy

K. Mordalski, J. Jagieła, D. Ciemięga, K. Kotyla,  K. Nowak, K.Dziadak, P. Sudomirski

 

 

Anna  Gosławska

Michalina  Ziarnik

 

ZAWODY  SPORTOWE    I   PÓŁROCZE    2010/2011

 

 

ZAWODY SPORTOWE

OSIĄGNIĘCIA – miejsce / uczniowie

NAUCZYCIELE : organizatorzy

„Orlik 2010”

Dziewczynki:            I miejsce - gminne      V miejsce – wojewódzkie

Chłopcy młodsi:     II miejsce – gminne

Chłopcy starsi:        II miejsce - gminne

A.    Gosławska

G. Warzycha

Biegi przełajowe

K. Obalska, J. Nowak , M. Szczepaniak, O. Szymala, D. Rogaczewski, K. Smorawski

       A. Gosławska

Mikołajkowe Zawody Pływackie

Szymon Gałka    –           I stylem dow./II stylem grzbiet.

Marcin Szczepaniak –     I stylem dow./I stylem grzbiet.

Aleksander Szymala –   II stylem grzbietowym

      A. Gosławska

      M. Ziarnik

Mikołajkowe Zawody – piłka nożna

IV miejsce: K. Mizera, J. Łyczko,  A. Szymala, D. Trzeciakiewicz,

K. Mordalski, K. Smorawski

     A. Gosławska

     G. Warzycha

Mini Piłka Siatkowa

I miejsce gminne:   S. Cieśla, P. Jarząb,

A. Owsianka, K. Cieśla, J. Nowak, K. Nowak, K. Obalska,  D. Jarząb

I miejsce powiatowe: 

S. Cieśla, P. Jarząb,  A. Owsianka, K. Cieśla, J. Nowak, K. Nowak , K. Obalska, D. Jarząb

IV miejsce rejonowe:

S. Cieśla, P. Jarząb, A. Owsianka, K. Cieśla, J. Nowak, K. Nowak, K. Obalska, D. Jarząb

II miejsce gminne:

K. Mordalski, K. Smorawski, Sz. Walaszczyk, Sz. Deska, P. Łakomy,  P. Łakomy,  D. Trzeciakiewicz, K. Mizera, P. Jarząb

      A. Gosławska

      G. Warzycha

 

 

ZAWODY  SPORTOWE    II  PÓŁROCZE    2010/2011

 

ZAWODY SPORTOWE

OSIĄGNIĘCIA – miejsce / uczniowie

NAUCZYCIELE : organizatorzy

·        „6” piłkarskie – zawody gminne

II miejsce – chłopcy

II miejsce – dziewczęta

 

Anna Gosławska

Grzegorz Warzycha

·        Mini piłka ręczna

– zawody gminne  i powiatowe

I miejsce – dziewczęta w gminie

III miejsce – dziewczęta w powiecie

II miejsce – chłopcy w gminie

Anna Gosławska

Grzegorz Warzycha

·        Mini piłka koszykowa – zawody gminne

I miejsce – dziewczęta

 

 

Anna Gosławska

·        „10” DZIAŁOSZYŃSKA – bieg masowy

III miejsce – K.  Mordalski

V miejsce – D. Trzeciakiewicz

VI miejsce – A. Szymala

Anna Gosławska

·        Wewnątrzszkolne zawody piłkarskie

klasy IV-VI

 

Anna Gosławska

Grzegorz Warzycha

·        Olimpiada sportowa trzecioklasistów

III miejsce  - M. Łyczko , Ł. Gniecioszek , A. Cieśla , D. Skibiński , Sz. Bęben , M. Kabała , K. Leszczyk

Dorota Klimczak , Małgorzata Siedlecka

 

 

 

ZAWODY SPORTOWE I PÓŁROCZE 2011/2012

 

Zawody Sportowe Osiągnięcia - miejca uczniów

Nauczyciele-organizatorzy

  • biegi przełajowe

I miejsce w powiecie ,  V miejsce w rejonie:

W. Podyma,  A. Owsianka, A. Nowak, A. Nowak, M. Nonckiewicz,

M. Kabała, A. Mostowska, A. Cieśla

Anna Gosławska
  • M.P.N. "Orlik 2012"

II miejsce – O. Szymala, M. Szczepaniak,  D. Trzeciakiewicz, J. Łyczko,

R. Bulkowski, K. Mizera, Sz. Walaszczyk

III miejsce- kl. VI
 

Anna Gosławska
Grzegorz Warzycha
Michalina Ziarnik
 
  • Mikołajkowe Zawody Pływackie - powiatowe

I miejsce – Sz. Gałka, M. Szczepaniak

II miejsce – O. Szymala
 

Anna Gosławska
Michalina Ziarni
  • Powiatowy Turniej Pływacki

            o   Puchar Starosty Pajęczańskiego

/I RUNDA : styl dowolny – I  M. Szczepaniak, III Sz. Gałka

         styl grzbietowy  - I Sz. Gałka,  II  M. Szczepaniak


II RUNDA : styl dowolny – I Sz. Gałka, II  M. Szczepaniak
                                              II O. Szymala

               styl grzbietowy – I Sz. Gałka, V M. Szczepaniak
 

Anna Gosławska
Michalina Ziarnik
  • Szkolny Turniej Szachowy
  Anna Gosławska

 

                              ZAWODY SPORTOWE II PÓŁROCZE 2011/2012         

 

 

ZAWODY SPORTOWE

OSIĄGNIĘCIA

– miejsce / uczniowie

NAUCZYCIELE : organizatorzy

Powiatowe Zawody Szachowe

III miejsce reprezentacja szkoły

Anna Gosławska

Mini piłka koszykowa – zawody gminne

II miejsce – chłopcy

II miejsce dziewczęta

Anna Gosławska,

Grzegorz Warzycha

Mini piłka nożna – zawody gminne

II miejsce – chłopcy

I miejsce dziewczęta

Anna Gosławska,

Grzegorz Warzycha

„3 Dziesiątka Działoszyńska”- rejonowe

II miejsce – Weronika Podyma

II miejsce – Aleksander Szymala

Anna Gosławska,

Grzegorz Warzycha,

Michalina Ziarnik

Bieg rekreacyjny Załęcze Małe

- gminne

I miejsce – Marta Chybińska

II miejsce – Sandra Nowak

II miejsce – Mateusz Nowak

IV miejsce - 

Dominik Trzeciakiewicz

Anna Gosławska,

Grzegorz Warzycha

Miting Pływacki o Puchar Starosty Pajęczańskiego

II miejsce w powiecie grupowo

Anna Gosławska,

Grzegorz Warzycha, Michalina Ziarnik

Gminne zawody „Czwórbój lekkoatletyczny

II miejsce – chłopcy

II miejsce dziewczęta

Anna Gosławska,

Grzegorz Warzycha

Zawody szkolne

– Rozgrywki w mini piłkę halową

Uczniowie klas IV - VI

Anna Gosławska,

Grzegorz Warzycha, Michalina Ziarnik

 

 

                   ZAWODY SPORTOWE I PÓŁROCZE 2012/2013r.               

 

ZAWODY SPORTOWE

OSIĄGNIĘCIA –

miejsce / uczniowie

NAUCZYCIELE : organizatorzy

Turniej piłkarski

„Orlik 2012”

I miejsce w gminie

I miejsce w eliminacjach

do województwa

 D. Trzeciakiewicz, O. Szymala,

M. Szczepaniak, J. Łyczko,

M. Owczarek, P. Cieśla, K. Kiełbasiński

Anna Gosławska

Grzegorz Warzycha

Powiatowe biegi przełajowe – indywidualne

I miejsce w powiecie –

Martyna Chybińska

Anna Gosławska, Michalina Ziarnik

Mikołajkowy Turniej Piłki Halowej

II miejsce

K. Leszczyk,  M. Łyczko, D. Trzeciakiewicz, O. Szymala, M. Szczepaniak, J. Łyczko, M. Owczarek,  P. Cieśla, K. Kiełbasiński,

Anna Gosławska, Grzegorz Warzycha

Gminne zawody

w mini piłce siatkowej

II miejsce

K. Leszczyk,  M. Łyczko,

D. Trzeciakiewicz, O. Szymala,

M. Szczepaniak, J. Łyczko, M. Owczarek,  P. Cieśla, K. Kiełbasiński, P. Cieśla, A.Klimczak, K. Rogaczewski

Anna Gosławska

Gminny Turniej Szachowy

II miejsce w gminie

F. Łyczko, S. Wolniaczyk,

D. Łyczko, B. Domiter

Anna Gosławska

V Miting Pływacki

o puchar starosty pajęczańskiego

zawody trwają

 

Anna Gosławska

Szkolny Turniej Szachowy

zawody trwają

 

Anna Gosławska

 

ZAWODY SPORTOWE II PÓŁROCZE 2012/2013r.

 

ZAWODY SPORTOWE

OSIĄGNIĘCIA – miejsce / uczniowie

 
  • Powiatowe zawody pływackie o puchar starosty Pajęczna

miejsce II – Eliza Łakoma, Aleksander Szymala, Marcin Szczepaniak, Michalina Łakoma, Franciszek Graczyk, Jukub Janus

Anna Gosławska

  • Gminne zawody czwórbój lekkoatletyczny

miejsce II – dziewczęta

miejsce II - chłopcy

Anna Gosławska, Grzegorz Warzycha

  • Gminne – Piątki piłkarskie

miejsce I - chłopcy

Anna Gosławska, Grzegorz Warzycha

  • Powiatowe – Piątki piłkarskie

miejsce III - chłopcy

Anna Gosławska, Grzegorz Warzycha

 

ZAWODY SPORTOWE I PÓŁROCZE 2013/2014r.  

 

ZAWODY SPORTOWE

OSIĄGNIĘCIA – miejsce / uczniowie

NAUCZYCIELE : organizatorzy

Powiatowe indywidualne biegi przełajowe

II miejsce -  Natalia Grębska

Anna Gosławska

Powiatowe  biegi sztafetowe, przełajowe

II miejsce -  dziewczęta

III miejsce -  chłopcy

Anna Gosławska

Grzegorz Warzycha

Gminne zawody w Unihokeju

II miejsce -  chłopcy

Anna Gosławska

Mikołajowy Turniej w Piłce Halowej

I miejsce - chłopcy

Anna Gosławska

Grzegorz Warzycha

 

 

ZAWODY SPORTOWE II PÓŁROCZE 2013/2014r.

ZAWODY SPORTOWE

OSIĄGNIĘCIA – miejsce / uczniowie

NAUCZYCIELE : organizatorzy

  • Gminne  zawody sportowe  Piątki piłkarskie
  • Powiatowe zawody sportowe  Piątki piłkarskie

miejsce I – chłopcy                                                                       

miejsce I - chłopcy

Anna Gosławska                                                  Grzegorz Warzycha

  • Gminne zawody w mini piłce koszykowej

miejsce II

Anna Gosławska

  • Gminne zawody w mini piłce siatkowej

miejsce I

 

Anna Gosławska                                                  Grzegorz Warzycha

  • Powiatowe  zawody w mini piłce siatkowej

miejsce II

Anna Gosławska                                                  Grzegorz Warzycha

  • Zawody  Pływackie o Puchar Starosty Pajęczańskiego

miejsce II

 

Anna Gosławska

  • Czwórbój Lekkoatletyczny – zawody gminne

miejsce II - dziewczęta

miejsce I - chłopcy

Anna Gosławska                                                  Grzegorz Warzycha

  • Bieg masowy – „Działoszyńska Dziesiątka”

M. Jarząb, J. Wawrzaszek, K. Bęben, R. Kiełbasiński,  J.Marczak, Sz. Bęben, K. Leszczyk, A. Mostowska,  M. Kabała, M. Łakoma, Z. Lewandowska, P. Wiktor, J. Ziółkowska, M. Ziółkowski, T. Majdacki, S. Stachera, A. Mieszczakowski, J. Winiarski, N. Cieśla, N. Graczyk

Anna Gosławska                                                  Grzegorz Warzycha

  • Otwarte zawody województwa    w warcabach 100 - polowych

N. Graczyk,  M. Ziółkowski,  Z. Lewandowska, P. Wiktor

 

Anna Gosławska                                                 

  • Otwarte Mistrzostwa Wojewódzkie w Biegach Przełajowych

N. Graczyk, Sz. Bęben, K. Leszczyk, Z. Lewandowska, P. Wiktor

 

Anna Gosławska                                                 

  • Puchar Tymbarka „Z podwórka na stadion”

I miejsce – eliminacje powiatowe

 

Anna Gosławska                                                  Grzegorz Warzycha

  • Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza

III miejsce – N. Graczyk, F. Graczyk, D. Skibiński

 

Anna Gosławska                                Grzegorz Warzycha

  • Gminne  zawody szachowe
  • Powiatowe zawody szachowe

II miejsce - M. Łyczko, K. Nowak, M. Tasarz, C. Łyczko

III miejsce - M. Łyczko, K. Nowak, M. Tasarz, C. Łyczko

Anna Gosławska                                                  

 

ZAWODY SPORTOWE I PÓŁROCZE 2014/2015 

Gminne  biegi przełajowe

I miejsce – Natalia Graczyk

Anna Gosławska

Powiatowe  biegi przełajowe

I miejsce – Natalia Graczyk

Anna Gosławska

Gminny Turniej Tenisa Stołowego

II miejsce drużynowo

Anna Gosławska

Halowy Turniej Piłki Nożnej

I miejsce chłopcy

Anna Gosławska, Grzegorz Warzycha

Gminne zawody w mini piłce siatkowej

II miejsce dziewczęta i chłopcy

Anna Gosławska, Grzegorz Warzycha

Turniej szachowy

II miejsce  w gminie

III miejsce w powiecie

Anna Gosławska

 

ZAWODY SPORTOWE II PÓŁROCZE 2014/2015 

Mikołajkowy Turniej Piłki Halowej

I miejsce w zawodach  drużynowo

G. Warzycha, A. Gosławska

Mini Piłka Nożna

I miejsce chłopcy II miejsce dziewczęta

G. Warzycha, A. Gosławska

Lekkoatletyka

I miejsce dziewczęta II miejsce chłopcy

G. Warzycha, A. Gosławska

Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłce Nożnej

III miejsce chłopcy

G. Warzycha, A. Gosławska

Mini Piłka Siatkowa

II miejsce chłopcy II miejsce dziewczęta

G. Warzycha, A. Gosławska

Indywidualny Turniej Szachowy

I miejsce – Dominika Zakrzewska kl. V

A. Gosławska

 

ZAWODY SPORTOWE II PÓŁROCZE 2015/2016r.

Data

Nazwa

Osiągnięcia uczniów

Organizatorzy

17.05.2016r.

Szkolny Turniej Szachowy

I miejsce D. Zakrzewska

II m. Jakub Bęben

II m. Jakub Jarząb

III m. Karolina Nowak

A.Gosławska

23.06.2016r.

Dzień Sportu

Rozgrywki klasowe

A.Gosławska

G. Warzycha

 

Udział uczniów w zawodach sportowych poza szkołą

Szkoła Podstawowa nr 1

Data

Nazwa

Osiągnięcia uczniów

Organizatorzy

12.04.2016r.

Gminne zawody

Mini Piłka Siatkowa

II m. dziewczęta

IIm. chłopcy 

A.Gosławska

G. Warzycha

09.05.2016r.

Gminne zawody sportowe

Piatki Piłkarskie – mini piłka nożna

IIm. chłopcy

IIm. dziewczęta

A.Gosławska

G. Warzycha

16.05.2016r.

Gminne zawody – czwórbój lekkoatletyczny

IIm dziewczęta

IIIm. chłopcy

 

A.Gosławska

G. Warzycha

15.05.2016r.

Masowy bieg ogólnopolski

„Działoszyńska Dziesiatka”

IIm. N. Graczyk

IIm. J. Trzeciakiewicz

IVm. M. Ziółkowski

IVm. Karolina Nowak

A.Gosławska

G. Warzycha

 

Zawody sportowe I półrocze 2016/2017

Udział uczniów w zawodach sportowych na terenie szkoły  Szkoła Podstawowa nr 1

Data

Nazwa

Osiągnięcia uczniów

Organizatorzy

07.09.2016r.

Szkolny Turniej Piłki Ręcznej
 

 

I miejsce – kl. VI a dziewczynki

II miejsce – kl. VI a chłopcy

I miejsce – kl. VI b chłopcy

II miejsce – kl. VI b dziewczynki

 

Anna Gosławska

Grzegorz Warzycha

09.12.2016r.

Szkolny Turniej Piłki Halowej

 

 

Chłopcy:

I miejsce – VI b

II miejsce – VI a

III miejsce -  IV + V

Anna Gosławska

Grzegorz Warzycha

 

 

06.12.2016r.

Szkolny Turniej Tenisa Stołowego

 

 

rozstrzygnięcie po feriach

 

Anna Gosławska

Grzegorz Warzycha

 

16.09.2016r.

Szkolne eliminacje do Biegu Przełajowego

I miejsce – Paulina Kowalska

II miejsce – Karolina Nowak

III miejsce – Ola Rezler

I miejsce – Jakub Trzeciakiewicz

II miejsce – Franciszek Graczyk

III miejsce – Szymon Winiarski

                     Jakub Jarząb

 

 

 

 

 

 

Udział uczniów w zawodach sportowych poza szkołą Szkoła Podstawowa nr 1

Data

Nazwa

Osiągnięcia uczniów

Organizatorzy

22.09.2016r.

Mistrzostwa Powiatu Szkół Podstawowych w Indywidualnych Biegach Przełajowych

I miejsce – Paulina Kowalska

III miejsce – Karolina Nowak

II miejsce – Jakub Trzeciakiewicz

Anna Gosławska

Grzegorz Warzycha

 

17.10.2016r.

Mistrzostwa Powiatu Szkół Podstawowych w Biegach Sztafetowych

II miejsce – chłopcy

III miejsce - dziewczęta

 

Anna Gosławska

Grzegorz Warzycha

 

21.10.2016r.

Gminne zawody w Mini Piłce Ręcznej

II miejsce – chłopcy

II miejsce – dziewczęta

Anna Gosławska

Grzegorz Warzycha

11.10.2016r.

Zawody Pływackie  o Puchar Starosty Pajęczańskiego

 

 

 

II miejsce drużynowo w powiacie

I miejsce styl dow. - Maja Witkowska

I miejsce styl grzb.- Maja Witkowska

III miejsce styl dow. – Franek Graczyk

III miejsce styl kla. – Małgorzata Bober

Anna Gosławska

Grzegorz Warzycha

 

13.12.2016r.

Gminny Turniej Tenisa Stołowego

II miejsce – chłopcy

II miejsce – dziewczęta

Anna Gosławska

Grzegorz Warzycha

28.11.2016r.

Powiatowy Turniej Szachowy

II miejsce drużynowo

Anna Gosławska

11.12.2016r.

Mikołajkowy Turniej Piłki Halowej

III miejsce drużynowo

Anna Gosławska

Grzegorz Warzycha

 

Zawody sportowe II półrocze 2016/2017

Udział uczniów w zawodach sportowych na terenie szkoły  Szkoła Podstawowa nr 1

Data

Nazwa

Osiągnięcia uczniów

Organizatorzy

07.06.2017r.

Turniej szachowy
 

Mikołajczyk , Jarząb – klasa II a

 

Anna Gosławska

 

30.01.2017r.

Szkolny Turniej Tenisa Stołowego

 

I miejsce – F. Graczyk, K. Białek

II miejsce – M. Bęben, K. Lesiak

I miejsce debel -  F. Graczyk, K. Białek

II miejsce debel – M. Rus, K. Lesiak

 

Anna Gosławska

Grzegorz Warzycha

 

 

16.03.2017r.

Szkolny Turniej Mini Piłki Siatkowej

I miejsce – dziewczęta kl. VI a

I miejsce – chłopcy kl. VI b

Anna Gosławska

Grzegorz Warzycha

07.06.2017r.

Szkolny Turniej Szachowy

Kategoria Junior

I miejsce – F. Mordalski

I miejsce – K. Sadzisz

Kategoria Młodzik

I miejsce – J. Jarząb

I miejsce – Z. Konieczna

Anna Gosławska

Grzegorz Warzycha

 

 

 

 

Udział uczniów w zawodach sportowych poza szkołą Szkoła Podstawowa nr 1

Data

Nazwa

Osiągnięcia uczniów

Organizatorzy

15.05.2017r.

„Działoszyńska Dziesiątka”


 

 

I miejsce – J. Trzeciakiewicz

III miejsce – B. Nowak,  S. Winiarski

VI miejsce – J. Kukuła

  1. Kuzyk

UMiG Działoszyn

12.04.2017r.

Wielkanocny Turniej Piłki Halowej

IV miejsce drużynowo

 

Hala Sportowa

 

26.04.2017r.

Turniej tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza

 

 

 

Kategoria Junior

I miejsce – Z. Wróblewska

II miejsce – M. Rus, K. Sadzisz

III miejsce – M. Patocki, O. Drab

Kategoria Młodzik

I miejsce – F. Graczyk

II miejsce – K. Nowak

 II miejsce drużynowo

Hala Sportowa

Burmistrz  MiG Działoszyn

luty – kwiecień

2017r.

Powiatowe Zawody Pływackie o Puchar Starosty Pajęczna

 

 

 

II miejsce drużynowo kl. IV-VI

III miejsce drużynowo kl. II-III                        

I miejsce stylem grzbietowym

M. Gadzalińska, F. Graczyk

II miejsce stylem grzbietowym M. Rus

I miejsce stylem dowolnym

M. Gadzalińska, F. Graczyk

III miejsce stylem dowolnym          

B. Nowak

I miejsce stylem klasycznym     

M. Witkowska, M. Gadzalińska,

III miejsce stylem klasycznym     

M. Rus

Pływalnia

MEDUZA 

Pajęczno

maj 2017r.

Gminne Zawody Mini Piłka Nożna

II miejsce drużynowo chłopcy

III miejsce drużynowo dziewczeta                        

SP 1 Działoszyn